کانون هواداران منچسترسیتی در ایران

banner ads
  • Reza MC
  • شنبه 23 مرداد 1395
  • , ,
  • 3580 بازدید
  • 0 نظر

منچستر سیتی 2-1 ساندرلند-سیتی واقعی!

منچستر سیتی موفق شد در اولین دیدار فصل جدید لیگ برتر، با نتیجه 1-2 ساندرلند را از پیش رو بردارد.


به ادامـــــــــــه مـــــــطلب بروید

منچسترسیتی موفق شد در اولین دیدار در لیگ برتر انگلیس تحت هدایت گواردیولا، اولین پیروزی سال جدید را دشت کنند.

شاگردان گواردیولا بازی را طوفانی آغاز کردند و در همان دقایق ابتدایی بازی بود که نفوذ رحینم استرلینگ، پارتریک انهولت‌وان را مجبور کرد که او را متوقف کند و داور مسابقه نقطه پنالتی را نشان داد.

سرخیو آگوئرو، مهاجم آرژانتینی من سیتی پشت توپ قرار گرفت و با ضربه ای خوب، اولین گل شاگردان گواردیولا در فصل جدید را به ثمر رساند. لحظاتی بعد و روی اشتباه چک رودول، مدافع ساندرلند باز هم آگوئرو می توانست گلزنی کند که این توپ راه به جایی نبرد.

 

بازی مطابق انتظار، با مالکیت توپ بالا از سوی شاگردان پپ دنبال می شد و مشخص شد که وی در همین زمان کوتاه نیز موفق به پیاده کردن فلسفه فکری اش در منچسترسیتی شده است. در دقیقه 24 نولیتو، وینگر جدید و اسپانیایی منچسترسیتی می توانست روی دروازه حریف خطرساز شود که این حمله نیز ره به جایی نبرد.

در 5 دقیقه پایانی نیمه اول، دروازه منچسترسیتی چند بار مورد تهدید قرار گرفت و کابایرو خوش شانس بود که بدون دریافت گل، نیمه اول را به پایان رساند.

دفوئه روی پاس کونه در محوطه جریمه صاحب موقعیت شد و بعد از گذشتان از سد کلیچی، ضربه ای را به سمت دروازه من سیتی روانه کرد که با واکنش کابایرو همراه بود. یک بار هم ضربه از راه دور فابیو بورینی ایتالیایی می توانست منجر به ایجاد خطری جدی برروی دروازه میزبان شود.

لیندن گوچ در دقیقه 42 با متوقف کردن رحیم استرلینگ، اولین کارت زرد مسابقه را دریافت کرد تا نیمه اول با همان تک گل آگوئرو از روی نقطه پنالتی به پایان برسد. درصد مالکیت توپ، مطابق انتظار 74 به 26 به نفع شاگردان گواردیولا بود.

 
.....من سیتی فنز....

بازی در نیمه دوم هم با برتری نسبی من سیتی آغاز شد و روی همکاری سیلوا و آگوئرو، آنها می توانستند خطرساز شوند که یونس کابل، مدافع ساندرلند در مقابل آنها ایستادگی کرد.

در دقایق 60 و 62، دوبار آگوئرو در موقعیت خوبی برای گلزنی قرار گرفت که هر دو بار مدافعان ساندرلند توانست خطر را از روی دروازه دور کنند.

اولین تعویض گواردیولا در این دیدار در دقیقه 60، جایگزین کردن خسوس ناواس به جای نولیتو بود. دقایقی بعد، فابین دلف نیز جایگزین داوید سیلوا شد تا گواردیولا هر دو هافبک هموطن خود را از بازی بیرون کشیده باشد.

همچنین دیوید مویس نیز عدنان یانوزای، هافبک بلژیکی و سابق منچستریونایتد را جایگزین دانکن واتمور و خضری را به جای لیندن گوچ به میدان فرستاد.

در دقیقه 67، دونالد لاو با خطا بر روی رحیم استرلینگ، دومین  کارت زرد این مسابقه را دریافت کرد.

در دقیقه 68، ضربه زیبای کوین دی بروین در آستانه ورود به دروازه ساندرلند بود که واکنش زیبای ویتو مانونه، مانع آن شد.

اما در دقیقه 71، شاگردان دیوید مویس موفق شدند بازی را به تساوی بکشانند. جروین دفو روی پاس جک رودول موفق شد دروازه کابایرو را باز کند تا ورزشگاه اتحاد در بهت فرو برود.

بعد از گل تساوی، ساندرلند کاملا سوار بر بازی شد و لحظاتی بعد از گل، در دقیقه 73  باز هم این شاگردان مویس بودند که روی همکاری عدنان یانوزای و خضری، می توانستند به گل برسند که این امر میسر نشد. یانوزای بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشت و روی گل ساندرلند هم تاثیر مثبتی داشت تا تعویض طلایی دیوید مویس لقب بگیرد.

در دقیقه 80، گواردیولا ریتم بازی را هجومی کرد و ایهیناچیو را جایگزین گائل کلیچی کرد تا تیمش با بازیکنان بیشتری به سمت دروازه ساندرلند حمله ور شود.

در دقیقه 83، جروین دفو، زننده گل تساوی ساندرلند جای خود را به دیلوبوجی داد.

اما در دقیقه 87 باز هم شاگردان پپ به گل رسیدند. روی همکاری ناواس و ایهیناچیو، موقعیت خطرناکی ایجاد شد که توسط دروازبان مهار شد اما توپ در برگشت به پدی مک نیربرخورد کرد و وارد دروازه ساندرلند شد.

داور چهار دقیقه وقت اضافه برای این دیدار نفس گیر اعلام کرد. کولاروفاز من سیتی در دقیقه 91 اخطار گرفت. در نهایت بازی با با همین نتیجه به سوود شاگردان گواردیولا خاتمه یافت.

دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها