کانون هواداران منچسترسیتی در ایران

banner ads
  • Reza MC
  • شنبه 25 اردیبهشت 1400
  • , ,
  • 669 بازدید
  • 0 نظر

 مسی باید به سیتی، پاری‌سن‌ژرمن یا بایرن برود

ماریو کمپس، ستاره سابق والنسیا، معتقد است که لیونل مسی باید به یکی از تیم‌های منچسترسیتی، پاری‌سن‌ژرمن یا بایرن مونیخ را برود. 

http://s3.picofile.com/file/7703521070/ea5opxvvnafkcjdmsco.gif

همچنان ابهام زیادی در رابطه با آینده لیونل مسی وجود دارد. او هنوز قرارداد خود را با بارسلونا تمدید نکرده و در صورتی که این اتفاق رخ ندهد فوق ستاره آرژانتینی می تواند در تابستان پیش رو به شکل رایگان از تیمی که تمام فوتبال خود را در آن پشت سر گذاشته جدا شود.

البته صحبت‌های امیدوار کننده ای طی هفته های قبل در رابطه با احتمال تمدید قرارداد لیونل مسی با بارسلونا مطرح شده اما در عین حال گفته می‌شود که چند پیشنهاد جذاب نیز پیش روی او وجود دارد.

 

ماریو کمپس ستاره سابق والنسیا معتقد است که مسی در بارسلونا راحت است اما عدم مدعی بودن این تیم ممکن است در تصمیم او تغییر ایجاد کند. کمپس گفت: "او در بارسلونا احساس فوق العاده خوبی دارد و در آنجا راحت است اما متوجه شده که شانس قهرمانی مجدد با این تیم در لیگ قهرمانان اروپا بسیار کم است.

بارسلونا به دلیل مشکلات مالی با حذف زودرس از لیگ قهرمانان روبه‌رو می‌شود. از طرفی آنها در ساختن یک تیم جدید و مدعی با مشکل روبرو هستند.

مسی باید برای موفقیت به تیم پپ گواردیولا، پاری‌سن‌ژرمن یا بایرن مونیخ ملحق شود. آنها برای موفقیت به اندازه کافی پول و بازیکن خوب در اختیار دارند."

دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها