کانون هواداران منچسترسیتی در ایران

banner ads
  • Reza MC
  • دوشنبه 27 اردیبهشت 1400
  • , ,
  • 605 بازدید
  • 0 نظر

 گواردیولا: فشار روی چلسی؟ من آنجا نیستم

پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی شرایط اردوی تیمش پیش از دیدار مقابل برایتون را خوب توصیف کرد. 

http://s3.picofile.com/file/7703521070/ea5opxvvnafkcjdmsco.gif

سیتیزن ها 10 روز دیگر در مهم ترین دیدار فصل خود در فینال لیگ قهرمانان به مصاف چلسی خواهند رفت. سیتی فردا شب نیز در لیگ برتر برابر برایتون صف آرایی می کند و پپ گواردیولا در کنفرانس پیش از این دیدار مدعی شد بهترین راه آماده شدن برای فینال، پیروزی در بازی های پیش رو در لیگ برتر است.

 

پپ گواردیولا گفت: "شرایط در اردوی منچسترسیتی واقعا خوب است. ما در شرایط مناسبی تمرین می کنیم و همه متمرکز هستند. گوش کنید، این را برای همه مردم می گویم، ما هرگز در گذشته شرایطی مانند این را تجربه نکرده بودیم. برای اینکه همه بازیکنان تمرکز داشته باشند لازم نیست حتما به آنها چیزی بگویید.

بازیکنان سیتی باید ریتم خود را حفظ کرده تا در فینال بهترین عملکرد خود را ارائه دهند و تنها راه رسیدن به این هدف تمرینات مناسب است. ما در شرایط مانند همیشه تمرین می کنیم تا دیدار مقابل برایتون و اورتون را برگزار کرده و سپس در فینال لیگ قهرمانان در بهترین شکل ممکن وارد زمین شویم.

 

بعد از مسابقه با اورتون شش روز فرصت خواهیم داشت تا برای فینال آماده شویم و سپس در مورد آن مسابقه فکر خواهیم کرد. اگر برای دیدارهای خود برابر برایتون و اورتون آماده نباشیم، نمی توانیم در شرایط خوبی پای به دیدار فینال بگذاریم. فردا به دنبال کسب پیروزی هستیم و این بهترین راه برای رسیدن به فینال است. من به بازیکنان گفتم در اتمام فصل برای چند روز فوتبال را فراموش کرده و در کنار خانواده و دوستان قبل از رسیدن به فینال لذت ببرند. فردا شب بازی کرده و در ادامه برای فینال آماده می شویم.

 

فشار روی چلسی؟ نمی دانم، من در رختکن چلسی نیستم. ما باید در آخرین دیدارهای فصل خود را هرچه بهتر برای مسابقه فینال لیگ قهرمانان آماده کنیم.

دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها